Vita Baļčunaite

Vita Baļčunaite

Pasākumu veidi

Izlaidumi

Kāzas

Korporatīvie pasākumi

Prezentācijas

Sporta spēles

Ziemassvētku pasākumi

Neliels apraksts par sevi:

Uz skatuves dziedu un dejoju jau gandrīz kopš dzimšanas. Kopš pirmās klases papildus vadu koncertus, lasu dzeju un piedalos izrādēs. Šī rosība patiesi patīk pašai, jo īpaši apzināšanās, ka tas ir veids, kā iepriecināt citus, tādējādi darinot vidi ap sevi gaišāku, košāku un iedvesmojošāku. Radītājs nevienu nav apdalījis. Visiem sniegtas gandrīz vienādas iespējas, un katra paša ziņā ir tas, kā par šo dāvanu rūpēties. Nav būtiski, kas rakstīts pasē, jo vecāks cilvēks kļūst vienīgi tad, kad pārstāj sapņot un doties savu ieceru virzienā. Tāpat kā nav problēmu, bet gan uzdevumi. Un viens no būtiskākajiem uzdevumiem ir ikkatrā situācijā nosaudzēt gaismu sevī, neatkarīgi no apkārt notiekošā, un piemērotā brīdī padot roku tiem, kuriem nepieciešams mūsu atbalsts. Manuprāt, tieši mūsu pašu attieksme nosaka virzību.

Vadu dažnedažāda veida pasākumus un dziedu gan latviešu, gan krievu valodā. Pēc profesijas esmu kino un dramatiskā teātra aktrise. Esmu vadījusi tādus LNT raidījumus kā skatītāju simpātijas saņēmošo “Mājokļa jautājums”, “Mans Mīļais Draugs”, “Ašā KabaCnauda”, “Dzintara Dziesmas” un šovu “Zelta Ķepa”. Pusotru gadu katru darba dienu vadīju savu trīs stundas garu raidījumu Retro FM ēterā.

Pasākumi daudzumdaudz. – Gan festivālu atklāšanas, gan sporta spēles, gan dziesmu, deju svētki (piemēram, “Dziesmu svētki Ziemassvētkos” Arēnā Rīga, ko vadījām kopā ar Arturu Krūzkopu), gan skates, gan novadu, pilsētu svētkus, gan labdarības pasākumus. Jau vairākus gadus kopā ar Edgaru Barbaku vadām lielāko sporta labdarības pasākumu Baltijas valstīs “Nike Riga Run”. Vairākus gadus esmu vadījusi “Kokteiļsvētkus” Konventa sētā.

Ierunāju radiolugas, multfilmas, filmas un reklāmas.

Četras lietas bez kurām nespētu iztikt:

Pasaule, dzīve ir tik apbrīnojami skaista, ka, tā nu sanācis, – mazliet ļoti pārsniedzu apzīmējumu “četri” un “lietas” robežas:

  1. Saule, jūra un daba kopumā;
  2. Humors;
  3. Kustība, dejas un mūzika;
  4. Pierakstu bloks ar rakstāmo

Dziesma, kas vienmēr uzlabo dienu:

Būtiskākais ir dziesmas vēstījums. Katra kompozīcija ir kā mazs stāsts. Un paši esam esam katrs sava un tādējādi reizē arī kopīgā stāsta veidotāji. Un vērts tikai tad, ja no sirds, godīgi un patiesi. Tikai ar mīlestību radītai mūzikai, manuprāt, ir vērtība. Nav vienas konkrētas kompozīcijas. Šodien varbūt būs piemērots džeza, kantrī vai pankroka skaņdarbs, bet kādā citā brīdī tīkamākas liksies dabas uzrunas skaņas.

Filma, kas nekad neapnīk:

Tik daudz patiesi lielisku kinolenšu. Tāpat kā grāmatu! Bet šodien, lai būtu: “August Rush”. – Muzikāls gaismas mīlestības sveiciens. Iespējams, kādam šis stāsts liksies mazliet naivs, un tomēr – mūsu domas rada mūsu realitāti. Brīnumi sākas no mums pašiem!

 

 

Kalendārs

Nav plānotu pasākumu