ATSAUKSMES

Raimonds ir profesionālis ar fantastiki pozitīvu attieksmi pret savu darbu! Jau pēc pirmās tikšanās reizes sapratāmies un zinājām, ka esam izdarījuši pareizo izvēli! Atvērts un pozitīvs, viesi jautāja, vai viņš ir mums kāds draugs, jo iejutās kompānijā ļoti ātri un panesās uz visiem jokiem. Lielākais paldies viņam par to, ka neskatoties uz to,ka viss mazliet ieielga, viņš palika ilgāk un pagaidija, kamēr būs laiks un novadīja pēdējās aktivitātes! Izvēloties Raimondu vakars būs jautrs, izdevies un Jums nevajadzēs, par kaut ko, satraukties, jo visu jau būs pārņēmis viņš savās rokas! Paldies Raimondam, ka piedalijās mūsu svētkos! (Ieva un Jānis Rudzutaki)

Māris ir viens no labākajiem vakara vadītājiem. Kad gatavojāmies vīra apaļajai dzimšanas dienai, vēlējāmies, lai svinībām būtu atraktīvs vadītājs. Tā nu mūsu ceļi krustojās ar Māri, kurš šiem pienākumiem piegāja ar atvērtu prātu un lielisku plānu. Aktivitātes, kas paredzētas plaša vecuma amplitūdai kombinācijā ar labu humora izjūtu ir trāpījums desmitniekā! (Inese)

Ar vīru mums nebūt negāja viegli atrast savu kāzu vadītāju, taču, kad satikām Raimondu, uzreiz zinājām, ka JĀ tas ir priekš mums. Raimonds izstāstīja aptuveno vakara plānu, taču neatklājot arī visas detaļas, ar kurām vēlāk viņš mūs pārsteidza kāzu dienā. Arī sadarbība ar vedējiem noritēja bez problēmām. Viesu namā Raimonds sagaidīja kāzu viesus, aizpildot brīvo laiku, lai viesi aiz garlaicības netupētu pa stūriem. Kopā ar kāzu viesiem tika saorganizēta superīga mūsu sagaidīšanas dziesma/priekšnesums, kam arī sekoja pārējās aktivitātes. Liels pluss bija arī tas, ka Raimonda aktivitātēs nekur nefigurēja jēlības, kas redzētas citās kāzās. Viss bija pārdomāts uz saplānots līdz niansei. Darbu viņš tiešām dara ar aizrautību un dzirksteli acīs. Patika arī tas, ka viņš nav no tiem vadītājiem, kurš pēc pusnakts pazūd. Mums vēl pēc kūkas griešanas bija pārsteiguma aktivitāte. :) Kopumā varam teikt tikai pozitīvo un pat jau vairāk kā mēnesi pēc kāzām, atceros visu ar smaidu. Paldies, Raimond! (Maija un Emīls)

Mūsu kāzas vadīja patiess atradums- Raimonds! Jau pati pirmā tikšanās reize, radīja pārliecību, ka viss izdosies. Viņa patīkamā balss apvienojumā ar smaidu un rūpīgi pārdomātās izklaides no paša sākuma līdz beigām, neatstāja vienaldzīgos! Reti kurais spēja domāt par miegu! Paldies, Raimond, jo ikviens kopā pavadītais mirklis, paliks ilgi visu atmiņās! (Sigita un Jānis)