ATSAUKSMES

Raimonds ir profesionālis ar fantastiki pozitīvu attieksmi pret savu darbu! Jau pēc pirmās tikšanās reizes sapratāmies un zinājām, ka esam izdarījuši pareizo izvēli! Atvērts un pozitīvs, viesi jautāja, vai viņš ir mums kāds draugs, jo iejutās kompānijā ļoti ātri un panesās uz visiem jokiem. Lielākais paldies viņam par to, ka neskatoties uz to,ka viss mazliet ieielga, viņš palika ilgāk un pagaidija, kamēr būs laiks un novadīja pēdējās aktivitātes! Izvēloties Raimondu vakars būs jautrs, izdevies un Jums nevajadzēs, par kaut ko, satraukties, jo visu jau būs pārņēmis viņš savās rokas! Paldies Raimondam, ka piedalijās mūsu svētkos! (Ieva un Jānis Rudzutaki)

Emīls bija manu kāzu vadītājs. Varu teikt, ka viss notika tieši tā, kā Emīls pirms tam bija izstāstījis un visi ieteiktie padomi strādāja. Es pati, līgavainis, mani vedēji un pilnīgi jebkurš no viesiem jebkurā brīdī varēja vērsties pie viņa ar savu problēmu, sāpi vai jautājumu un jebkurš saņēma palīdzību un risinājumu. Emīls nepilda tikai darbu, Emīls ir Tavs un visu viesu draugs pasākumā, kura balss liek ar platu smaidu sejā iesaistīties visā notiekošajā un traki priecāties un smieties par to. (Dina un Jānis Dabiņi)

Raimonds un Ansis vadīja mūsu uzņēmuma Ziemassvētku pasākumu. Tikām nodarbināti lieliskās komandu spēlēs, kā arī no sirds izdziedājāmies Anša virsvadībā. No sirds iesaku abus lieliskos puišus arī Jums. (Katrīna)

Mūsu kāzas vadīja patiess atradums- Raimonds! Jau pati pirmā tikšanās reize, radīja pārliecību, ka viss izdosies. Viņa patīkamā balss apvienojumā ar smaidu un rūpīgi pārdomātās izklaides no paša sākuma līdz beigām, neatstāja vienaldzīgos! Reti kurais spēja domāt par miegu! Paldies, Raimond, jo ikviens kopā pavadītais mirklis, paliks ilgi visu atmiņās! (Sigita un Jānis)